Про внесення змін в розпорядження від 14.09.2020 № 16-Ра

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 23 вересня 2020 року                                                                            № 18-Ра

Про внесення змін в розпорядження від 14.09.2020 № 16-Ра

Відповідно до статтей 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Тальнівської міської ради Черкаської області восьмого скликання:

І. Внести зміни в розпорядження від 14.09.2020 № 16-Ра, виклавши пункт ІІ в наступній редакції:

«ІІ. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 №52/8-2 «Про бюджет Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік» (зі змінами).

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 01.03.2019 №37/8-8 «Про програму вдосконалення первинної медико–санітарної допомоги в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки» (зі змінами).

3. Про внесення змін до рішення Тальнівської міської ради від 24.12.2019 №52/8-5 «Про затвердження заходів на 2020 рік з виконання Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки» (зі змінами).

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 № 51/8-1 «Про програму соціально-економічного розвитку Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік».

5. Про внесення змін до «Програми розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення  Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки», затвердженої рішенням міської ради від 30.07.2019 № 44/8-20 (зі змінами).

6. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.08.2017 № 11/8-6 «Про передачу об’єктів комунальної власності Тальнівської міської ради в оперативне управління відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації  Тальнівської міської ради (балансоутримувач)».

7. Про передачу об’єктів благоустрою с. Гордашівка, с. Соколівочка,         с. Червоне, селищ Степне, Здобуток комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на баланс та обслуговування КП «Ритуал» ТМР.

8. Про передачу КП «Ритуал» ТМР  основних засобів в господарське відання.

9. Про  передачу КП «Джерело» ТМР основних засобів в господарське відання.

10. Про надання дозволу КП «Водоканал» ТМР на списання заборгованості строк позовної давності якої минув.

11. Про розгляд Концепції інтегрованого просторового розвитку Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади.

12. Про виготовлення детального плану території частини кварталу вул.. Чумацька, 52-55 в м. Тальне Черкаської обл., Тальнівської ШМПМК.

13. Про затвердження детального плану території вул. Соборна,  буд.39, кв.1 та кв.12, в м. Тальне, Тальнівського району, Черкаської області, гр. Вовченко В.З.

14. Про звіт про фінансово – господарську діяльність КП «Ритуал» за 6 місяців 2020 року.

15. Про утворення старостинських округів на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

16. Про земельні питання.

16.1. Про затвердження документації із землеустрою.

16.2. Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації.

16.3. Про передачу (припинення) у користування (оренду) земельних ділянок комунальної власності.

16.4. Про уточнення цільового призначення земельних ділянок.

16.5. Про включення до Переліку земельних ділянок, право оренди, яких набувається шляхом проведення земельних торгів.

16.6. Про проведення земельних торгів щодо набуття права оренди на земельні ділянки комунальної власності і затвердження умов їх проведення.

17. Різне.

II. Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації, представників громадських організацій та населення громади.

III. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення на сайті Тальнівської міської ради.

В.о. міського голови                                                                    В.Сідько