З Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 26.09.2020 21:19

Шановні працівники закладів дошкільної освіти громади!

Прийміть найщиріші вітання з з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля!

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Саме на вас покладена ця важлива місія – виховання наймолодших представників українського суспільства.

Я висловлюю всім вам безмежну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей. За те, що даруєте дітям тепло, чуйність і довіру, наповнюєте їх свята і будні радістю, ведете у розмаїтий світ пізнання довкілля і основ життя!

Дякую за партнерство, підтримку і взаєморозуміння у створенні найкращого середовища  для навчання й виховання наших дошкільнят. Найважливіше, що малюки почуваються у дитсадках щасливими!

Нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Хай у ваших оселях панують світло і злагода, а в серцях – добро і мудрість!

в.о.міського голови

Василь Сідько.