З Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2020 08:01

Шановні працівники бібліотек!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Бібліотеки завжди були центрами інтелектуального і духовного життя. Саме завдяки бібліотекам збережено досвід багатьох поколінь, до наших днів дійшли безцінні відомості про історію людства.

Сьогодні інформаційні технології розвиваються стрімко. Проте жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер - друковану книгу. Адже без книг неможливо уявити розвиток науки, культури, освіти.

Щиро дякую вам за вашу благородну просвітницьку діяльність, за розвиток суспільної культури! Впевнений, що ваш високий професіоналізм і творче ставлення до справи й надалі будуть допомагати людям отримувати корисні знання та розвивати свій духовний і культурний потенціал.

Зичу вам міцного здоров’я, наснаги та натхнення. Нехай кожен день буде сповнений усілякими гараздами!

Зі святом!

в.о.міського голови