З Всесвітнім днем пошти!

Дата: 09.10.2020 08:08

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Пошта забезпечує нині право кожного громадянина на отримання та вільний обмін інформацією, є надійним засобом комунікації з усім світом.

Завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг та впровадженню технологічних інновацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення.

Водночас гарантом успішного розвитку вітчизняної пошти є передусім повсякденна робота її працівників, реалізація їх високих професійних здібностей та навичок, працелюбність і відданість обраній справі.

У день професійного свята бажаю всім працівникам пошти сил і наснаги, терпіння і душевного тепла, витривалості й успіхів на роботі. Нехай щира людська вдячність додає вам снаги в забезпеченні надійного зв’язку між селами, містами, країнами та континентами.

Великого вам людського щастя, міцного здоров’я, миру, успіху, затишку у ваших домівках та сімейного щастя!

в.о.міського голови

Василь Сідько.