Про скликання позачергової шістдесят п’ятої сесії Тальнівської міської ради VIII скликання

Дата: 02.11.2020 18:42

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 02 листопада 2020 року                                                                            № 29-Ра

Відповідно до статтей 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Тальнівської міської ради Черкаської області восьмого скликання:

I. Скликати позачергову шістдесят п’яту сесію міської ради VIII скликання 04.11.2020 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради (вул. Соборна, 28, ІІ поверх).

II. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VIII скликання наступний порядок денний:

1. Про виконання бюджету Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 №52/8-2 «Про бюджет Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік» (зі змінами).

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 09.04.2019 №38/8-4 «Про програму вдосконалення надання вторинної медичної допомоги в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки» (зі змінами).

4. Про внесення змін до рішення Тальнівської міської ради від 24.12.2019 №52/8-5 «Про затвердження заходів на 2020 рік з виконання Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки» (зі змінами).

5. Про затвердження актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів, будівель із спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

6. Про внесення змін в рішення міської ради № 64/8-14 від 22.10.2020 «Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів, які належать до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади».

7. Про комунальне майно Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

8. Про затвердження документації із землеустрою.

9. Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації.

10. Про передачу (припинення) у користування (оренду) земельних ділянок комунальної власності.

11. Про уточнення цільового призначення земельної ділянки приватної власності.

III. Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації, представників громадських організацій та населення громади.

IV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання позачергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення на сайті Тальнівської міської ради.

В.о. міського голови                                                                    В.Сідько