З Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2020 07:30

Шановна громадо!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи.

У цей день віддаємо шану героям, які ціною власного життя та своєю жертовністю довели щире прагнення українців жити у вільній, демократичній та суверенній державі.

У часи важких випробувань ми продемонстрували світові спроможність відстояти принципи свободи та демократії.

Гідність, Єдність та Свобода – це ті принципи, які об’єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінили хід української історії.

Сьогодні ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності тих, хто виступив на захист демократичних цінностей, відстояв національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Це пам’ять українського народу, гордість та приклад для майбутніх поколінь.

Молімося за тих, хто тримає оборону на сході України зараз.

Утверджуймо мир та суспільну гармонію на нашій землі, розбудовуймо нову європейську державу!

Нехай же серця наповнюються гордістю за нашу державу та наших Героїв, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Слава Україні!

в.о.міського голови