Зі святом 8 Березня!

Дата: 06.03.2021 19:55

Дорогі жінки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, - пов’язане з Жінкою - берегинею роду людського! Ви ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки. Ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, і, незважаючи на численні клопоти, даруєте їм спокій і затишок, ділитесь своїм душевним теплом, підтримуєте добрим словом, надихаєте на подвиги і творчість. Своїми усмішками наповнюєте сірі будні яскравими фарбами.

Нехай цей день увійде у вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця веселковими барвами кохання і щастя.

Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю та гарним настроєм! Хай завжди сяють ваші очі, збуваються мрії, міцним буде здоров’я, а в серцях панує любов! Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого плеча, квітів – ніжних та духмяних!

міський голова

Василь Сідько.