З Днем землевпорядника!

Дата: 13.03.2021 07:34

Шановні землевпорядники громади!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Земля ­– наше основне національне багатство, це наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення українського народу.

Ви обрали своєю професією працю на рідній землі, турбуєтесь про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, дбаєте про цей безцінний скарб, без якого неможливий розвиток суспільства в усі часи.

Від вашої наполегливості, сумлінного виконання службових обов’язків та неухильного дотримання земельного законодавства великою мірою залежить захист і ефективність використання земельних ресурсів.

Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.  Нехай на професійній ниві вас чекають тільки злети та успіхи, а особисте життя буде сповнене урожаєм приємних подій та перемог!

Міцного здоров'я вамщастя, любові й пошани, гарного весняного настрою, добра та  благополуччя у ваших родинах!

міський голова

Василь Сідько.