З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 21.03.2021 07:18

Шановні працівники та ветерани галузі житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Тальнівської міської територіальної громади!

Від імені громади міста, депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиросердечно вітаю вас із професійним святом!

Ваша робота – це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Завдяки вашим працьовитим рукам підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, водопровідно-каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житлового фонду, благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць і парків.

Дякую вам за вашу працьовитість та величезну відповідальність.

Нехай з вами завжди будуть повага колег, людська шана та любов рідних і близьких!

Міцного здоров’я вам, життєвої енергії, щастя, добра та злагоди!

міський голова

Василь Сідько.