До уваги роботодавців Тальнівщини!

Дата: 01.04.2021 17:26

Постановою КМУ від 10 березня 2021 року №191 пункт 3 Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (№347 від 15.04.2013 "Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України “Про зайнятість населення” ) доповнено підпунктом 8 такого змісту:

«непрацюючі працездатні особи, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Отже, для роботодавців Урядом розширено перелік категорій осіб, за працевлаштування яких на нове робоче місце службою зайнятості здійснюється компенсація єдиного соціального внеску.

За детальною інформацією звертатись до сектору взаємодії з роботодавцями Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за телефоном: (04731) 3-04-80.