З Днем прикордонника!

Дата: 30.04.2021 06:50

Шановні охоронці державних рубежів! Дорогі ветерани-прикордонники!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від мене особисто прийміть сердечні вітання з нагоди Дня прикордонника!

Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов’язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє. Тільки сильні духом люди стоять на захисті  кордонів Батьківщини.

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Цього святкового дня висловлюємо глибоку вдячність ветеранам-прикордонникам, усім, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, мирного неба і спокою.

Нехай любов до України й людська шана надихають вас на благородну справу вірного служіння рідному народові!

Світла пам’ять тим, хто віддав життя, боронячи кордони рідної України.

міський голова

Василь Сідько.