З Великоднем!

Дата: 01.05.2021 14:20

Шановна Тальнівська громадо!

Від депутатського корпусу,  виконавчого комітету Тальнівської міської ради  та  від себе особисто сердечно вітаю всіх з Днем Світлого Христового Воскресіння!

Для кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне, адже це перемога вічного життя над смертю, неминуча перемога добра над злом.

Щороку Світле Воскресіння Христове  ми сприймаємо з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та віри у краще майбутнє.

Тож у ці радісні дні дозвольте побажати вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині.

Нехай цей Великий День дарує всім нам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Хай переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжує кожного з нас та наші родини, дає силу, енергію, наснагу для добрих і корисних справ задля добробуту і процвітання нашої громади та рідної України!

Христос Воскрес!

міський голова