З Днем журналіста!

Дата: 06.06.2021 07:43

Шановні працівники засобів масової інформації!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Ваша професія – одна з тих, в які приходять за покликом небайдужого серця, адже  саме ви формуєте громадську думку та відстоюєте інтереси людей, допомагаєте аналізувати проблеми та знаходити ефективні шляхи їх вирішення.

Бути літописцями сучасності – це не лише робота, а справжня місія. Кожен день ставить перед вами нові завдання у пошуках нових тем, кожен рік кидає нові виклики у сфері інформаційних технологій.

Дякую вам за вірність своєму покликанню, послідовність та принциповість у висвітленні актуальних питань життя нашої громади.

Зичу творчого запалу у пошуках нового і наполегливості у пошуках істини. Завжди пам’ятайте про відповідальність, яку ви несете словом, майте власну думку, але служіть об’єктивності.

Нехай робота залишається для вас джерелом натхнення, перо буде гострим та легким, а репортажі – цікавими та змістовними.

Здоров’я вам, творчих злетів та фінансового благополуччя!

міський голова

Василь Сідько.