Оголошення про намір здійснити реорганізацію Комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля»

Дата: 16.06.2021 08:16

Тальнівська міська рада має намір здійснити реорганізацію Комунального закладу  «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» шляхом приєднання до Комунального закладу «Тальнівський будинок культури». Проект рішення «Про реорганізацію Комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» шляхом приєднання» розміщено на офіційному сайті Тальнівської міської територіальної громади http://talnivska.gromada.org.ua/ та буде розглянуто на засіданні сесії Тальнівської міської ради 30 червня 2021 року.

Тальнівська міська рада проводить консультації з громадськістю з приводу реорганізації Комунального закладу «Тальнівський міський центр культури та дозвілля». Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються в письмовому вигляді до 26.06.2021 р. на електронну адресу: kulturatalne_mr@ukr.net.