З Днем фермера!

Дата: 19.06.2021 07:57

Шановні фермери Тальнівської міської територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з Днем фермера!

Це нове для України свято в календарі незалежної України з’явилось не випадково, адже саме цього дня 2003 року був прийнятий закон «Про фермерське господарство». Фермерський рух народився разом з незалежною Україною і сьогодні є надійним гарантом розвитку аграрного сектору економіки держави.

Фермери і фермерство сьогодні – це навіть не професія, а, швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом.

Своєю працею ви розвиваєте економіку, створюєте нові робочі місця, підтримуєте традиції і культуру всього регіону.

Ваше служіння землі та відданість найблагороднішій справі - хлібороба й годувальника - залишаються взірцем для багатьох.

Тож нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання на радість вашим родинам, на благо розквіту Тальнівщини та рідної України.

Зичу вам міцного здоров’я, благополуччя, фінансових здобутків та душевного задоволення від улюбленої справи!

Зі святом!

міський голова