З Днем батька!

Дата: 20.06.2021 08:04

Шановні батьки Тальнівської міської територіальної громади!

В третю неділю червня в Україні відзначається День батька. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до батьків.

Тато — важлива людина в житті кожного з нас. Це найрідніша людина, яка разом з матір’ю кожному з нас дарує життя.

Мудрий і сильний, добрий і справедливий, найкращий у світі - таким є тато для кожного з нас.

Батько уособлює в собі гордість, рішучість, героїзм, мужнього захисника сім’ї та держави,  патріота своєї країни. Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо опертися на сильне його плече та довіряти його вчинкам.

Бути справжнім батьком — не тільки велика радість, й відповідальність перед дружиною, дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.

Тож вітаю зі святом всіх чоловіків, яким в житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком!

Зичу міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові!

Хай щасливими і вдячними зростають ваші діти, нехай всі, кого ви любите, завжди будуть поруч!

Хай родинне вогнище завжди зігріває, а рідні та близькі будуть підтримкою та допомогою у всіх починаннях!

міський голова

Василь Сідько.