З Днем архітектури України!

Дата: 01.07.2021 06:56

Шановні архітектори громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем архітектури України!

Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і всюди. Ваша діяльність неможлива без гідної професійної підготовки, творчого натхнення та кропіткої щоденної праці.

Маю надію, що творчі доробки архітекторів будуть захоплювати як місцевих жителів, так і гостей громади, підкреслюватимуть неповторну красу та особливості кожного населеного пункту.

Втілюйте свої найсміливіші фантазії, щоб Тальнівщина вирізнялась своїм особливим, неповторним стилем, створюйте неординарну атмосферу, якою в майбутньому будуть захоплюватися нащадки!

міський голова

Василь Сідько.