З 01 липня 2021 року розпочинається інспектування роботодавців з питань виявлення незадекларованої праці

Дата: 01.07.2021 14:13

У рамках співпраці Черкаської обласної служби зайнятості з Головним управлінням Держпраці у Черкаській області інформуємо, що з 01 липня 2021 року розпочинається інспектування роботодавців з питань виявлення незадекларованої праці.

Зазначені заходи включають два етапи:

1) інформаційну кампанію про переваги офіційного працевлаштування та ризики використання незадекларованої праці;

2) інспекційну кампанію серед роботодавців, які мають найвищий ризик використання незадекларованої праці.

Під час інформаційної кампанії, протягом майже 6 місяців поточного року, інспектори праці проінформували понад 62 тис. роботодавців та їх працівників про переваги офіційного працевлаштування, у тому числі у сферах торгівлі – 36 тис., сільського господарства – 6 тис., транспорту – 5 тис., організації харчування – 3 тис.

Під час другого етапу роботи інспекції у полі зору працівників Держпраці та ДПС будуть роботодавці, які не відреагували на тривалу інформаційну кампанію та продовжують ухилятись від декларування найманих працівників.

Об’єднання зусиль Держпраці, ДПС та Державної служби зайнятості дає можливість оперативно виявити та забезпечити інспектування роботодавців, що мають найвищий ризик використання незадекларованої праці.

Детально за покликанням: http://ck.dsp.gov.ua/.