З Днем родини!

Дата: 08.07.2021 10:01

Шановні жителі Тальнівської міської територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем родини!

Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя.

Для кожного із нас сім’я – це найбільша цінність, адже саме вона є надійною фортецею, де ми відчуваємо захист, душевний спокій і підтримку.

Родина як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей та традицій українців, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

Нехай для кожного з нас родина буде тим джерелом, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Бажаю, щоб у кожній родині громади завжди панували добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будувалася на любові, терпимості і повазі один до одного.

Нехай на вас дома завжди чекають щирі і люблячі люди!

міський голова

Василь Сідько.