Громадське об'єднання "Світова молодіжна спільнота" запрошує до участі в онлайн-заході - День Кореї!

Дата: 10.07.2021 09:16

Громадське об’єднання «Світова молодіжна спільнота» інформує про те, що 12 липня відбудеться онлайн-захід День Кореї. Це час, наповнений спілкуванням, іграми, танцями та піснями, а також традиційною та сучасною культурою Республіки Корея з носіями мови. Організатором заходу є ГО "Світова молодіжна спільнота" за підтримки Азіатського культурного центру. За час існування ГО більше 37 000 українців стали учасниками всеукраїнських та міжнародних програм, спрямованих на міжнародне спілкування, всебічний розвиток молоді та виховання лідерів у світовому просторі. Програма заходу починається об 11:00 та включає: онлайн активності (вивчення корейської мови, к-pop dancе, вивчення корейської пісні, корейська кухня, подорож до Кореї, корейські ігри, лекція, фотосесія) .

Korean day - це час, наповнений спілкуванням, іграми, танцями та піснями, а також традиційною та сучасною культурою країни ранкової свіжості.

Не пропустіть можливості стати частиною цієї захоплюючої події та поринути у незабутню атмосферу Південної Кореї!

Найактивніші учасники отримають подарунки з Кореї!

ZOOM, 12 липня об 11:00, реєстрація за посиланням: https://forms.gle/NRgSpTyQBmZHocaYA.