З Днем бухгалтера і аудитора!

Дата: 16.07.2021 06:51

Шановні бухгалтери та аудитори громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Ваша професія – одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі. Адже без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки на місцевих рівнях та держави загалом.

В основу успішного функціонування установ і організацій покладені саме ваші знання і відповідальність, точність і уважність.

У цей святковий день висловлюю вам подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається найвищими моральними цінностями: порядністю, чесністю, принциповістю.

Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Зичу вам прозорості та легкості в праці, злагодженої і дружної роботи в колективі, нових звершень та душевної гармонії, а також стабільного кар'єрного росту та збільшення капіталу!

міський голова

Василь Сідько.