Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості: як спрацювали у І півріччі

Дата: 22.07.2021 16:37

Послугами Тальнівської районної філії Черкаської обласної служби зайнятості протягом січня-червня 2021 року скористалися 1605 громадян Тальнівщини, які шукали роботу, з них 1365 осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

Станом на 01.07.2021 статус безробітного мали 444 особи, допомогу по безробіттю отримували 410 осіб.

За сприяння Тальнівської районної філії роботу отримали 743  особи, 559 з яких – з числа зареєстрованих безробітних.

У І півріччі 2021 року участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру брали 333 особи.

Професійне навчання за сприяння Тальнівської філії проходили 64 безробітних. Рівень працевлаштування після проходження професійного навчання - 100% .

За звітний період 3 особи з числа безробітних працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Загальна кількість вакансій наданих роботодавцями становила 741  одиниця, з них 727 зареєстровані з початку року. Рівень укомплектування вакансій – 92,2%. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 7,5 тис. грн.

Станом на 22 липня:

Мали статус безробітного – 409 осіб.

Отримують допомогу по безробіттю – 387 осіб.

Кількість актуальних вакансій – 11 одиниць.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 8,6 тис грн.

«У поточному році спостерігається стійка тенденція до збільшення кількості робочих місць та роботодавців, які на власному досвіді переконалися у взаємовигідній співпраці з центрами зайнятості. А це спрацьовує на позитив для усіх користувачів послугами служби зайнятості: як для шукачів роботи, так і для тих, кому потрібні працівники» - зауважила директор Тальнівської районної філії Світлана Савченко.