З Днем хрещення Київської Русі-України!

Дата: 28.07.2021 08:00

Шановні земляки -  жителі Тальнівської міської територіальної громади!

28 липня відзначається доленосна та знакова подія в історії України — День хрещення Київської Русі-України.

Це благословенне свято ми відзначаємо у день пам’яті Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі. Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ.

Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави. Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Це — соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва. Це — єдність нашого державного і духовного начала.

У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовного збагачення, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!

міський голова

Василь Сідько.