З Днем будівельника!

Дата: 08.08.2021 07:56

Шановні працівники будівельної галузі Тальнівської міської територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом!

Будівельник – це не просто професія, це покликання, адже ваша місія - зводити нові будівлі та споруди, місця для роботи й відпочинку, піклуючись не лише про якість, а й про красу та витончені форми тих об’єктів, над якими доводиться працювати.

Завдяки вам нащадки мають змогу насолоджуватись красою та неповторністю архітектурної спадщини нашої громади та захоплюватись унікальністю сучасних будівельних проектів.

Сьогодні ви використовуєте нові підходи у будівництві, вирішуєте складні питання реконструкції та модернізації житлових будинків та виробничих об’єктів. Завдяки вашій праці оточуючий світ змінюється на краще.

У цей святковий день зичу вам здоров’я, успіхів, натхнення та родинного благополуччя. Нехай цей день ще раз підкреслить вашу необхідність та вагомість у нашому житті, надихне вас на нові професійні здобутки, успішне втілення нових ідей!

міський голова

Василь Сідько.