Повідомлення про оприлюднення проекту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Тальнівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Дата: 13.08.2021 15:17

Фото без описуУправління фінансів, економічного розвитку та інвестицій міської ради інформує щодо оприлюднення проекту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Тальнівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Проект Програми розміщено на офіційному веб-сайті Тальнівської міської ради у рубриці Матеріали виконавчого комітету / Проекти рішень до чергового засідання виконкому.

Всі бажаючі можуть ознайомитись з текстом проекту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Тальнівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (завантажити).