ОБЛИЧЧЯ БЕЗРОБІТНОГО, АБО ХТО НА ТАЛЬНІВЩИНІ ШУКАЄ РОБОТУ

Дата: 17.08.2021 08:23

Фото без описуВи ніколи не цікавилися, кому більше потрібна робота; молоді, чи людям у віці, жінкам або чоловікам, людям, які не мають освіти, або у кого є диплом. Ми спробуємо відповісти на ці питання.

Станом на 1 серпня 2021 року кількість безробітних в Тальнівській районній філії ЧОЦЗ становила 418 осіб.

Структура зареєстрованих безробітних станом на 1 серпня 2021 року.

За статтю: у загальній кількості зареєстрованих безробітних, чоловіки становили – 157 осіб (або 37,5%), жінки – 261 осіб (або 62,4%).

За віковими групами: 22,5 %  зареєстрованих безробітних були у віці до 35 років,  53 % - у віці понад 45 років.

За освітою: 26% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 26 % - базову та неповну вищу, 31,6 % – професійно-технічну, 15,3 % – повну загальну середню освіту, 1,2 % - базову загальну середню.

За професійними групами  серед зареєстрованих безробітних переважають законодавці, вищі державні службовці (82 особи), представники найпростіших професій (61 особа), працівники сфери торгівлі та послуг (59 осіб), професіонали (52 особи), робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (45 осіб), технічні службовці (39 осіб); фахівці (38 осіб), працівники сільського господарства (17 осіб) та ін.

Директор С. Савченко.