Вітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 20.08.2021 16:12

Фото без описуШановна Тальнівська громадо!

Від щирого серця вітаю з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях,  пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Батьківщини, відбудувати заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки, пануватиме мир.

Фото без описуСхиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Нехай у наших серцях не міліє джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

Хай серпнева блакить неба і стигло-жовтий зерновий лан, які зливаються барвами української державності з символами свободи та праці, ведуть нас до щасливого життя.

Від щирого серця зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, порозуміння, подальших успіхів та єдності помислів заради процвітання незалежної України!

Переконаний, що завдяки мужності українського народу ми зможемо гідно пройти ці важкі часи і обов’язково переможемо!

Хай славиться у віках наша незалежна, славна і єдина Україна!

міський голова Василь Сідько.