З Днем нотаріату!

Дата: 02.09.2021 09:25

Шановні працівники та ветерани нотаріату громади!

Щиросердечно вітаю вас із професійним святом!

Праця нотаріуса відіграє важливу роль у громадському житті, у підприємництві, у суспільних процесах загалом. Завдяки їй реалізовуються права і законні інтереси громадян, організацій, установ.

Ваша праця є елементом розбудови правової демократичної держави. Нотаріат розвивався і формувався з іншими важливими інституціями незалежної України, і сьогодні він є важливою професійною ефективною галуззю, яка має свої традиції, свій кодекс та взаємну солідарність.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто зичу вам професійного зростання, високої довіри і поваги від людей. Бажаю міцного здоров’я, щастя, наполегливості та плідної праці на благо Тальнівської громади і України!

міський голова

Василь Сідько.