З Всесвітнім днем туриизму!

Дата: 27.09.2021 12:22

Шановна Тальнівська громадо!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто вітаю з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок.

Наша громада, з її вигідним географічним розташуванням, культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму. Тальнівщина варта того, щоб глибше відкрити перед світом унікальну самобутність своєї історії та культури.

Сьогодні перед нами стоїть головна ціль – відновити занедбані пам’ятки архітектури та збільшити туристичний потік у громаду, допомогти українцям та іноземним гостям дізнатися більше про нашу рідну Тальнівщину, про її історію, культуру, духовність та людей. Я вдячний всім, хто сьогодні працює над цим.

Бажаю працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу!

міський голова

Василь Сідько.