Із Всесвітнім днем пошти!

Дата: 09.10.2021 08:07

Шановні працівники поштового зв’язку!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із Всесвітнім днем пошти!

Професія працівників поштового зв’язку відіграє важливу роль у нашому житті, оскільки вже багато років пошта залишається одним із найдоступніших і популярних видів комунікації, а також надійним способом передачі й доставки письмової кореспонденції та друкованих видань. В час розвитку нових технологій ми продовжуємо заглядати і в поштову скриньку. Тому безумовно гарантом успішного розвитку вітчизняної пошти є передусім повсякденна робота її працівників.

Ваша невтомна праця забезпечує зв'язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої громади.

Від щирого серця дякую всім працівникам і ветеранам поштового зв’язку за нелегку, але дуже важливу для людей працю.

Нехай же і надалі вам завжди вистачає сил і снаги, терпіння, щирої теплоти серця.

Хай ваша сумлінна праця високо цінується, а ваші починання завжди одержують заслужене визнання!

міський голова

Василь Сідько.