З Днем працівників санітарно-епідеміологічної служби!

Дата: 10.10.2021 08:11

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби громади!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Суспільство високо цінує вашу працю, спрямовану на захист життя і здоров`я людей. Саме ви стоїте на варті безпеки населення, запобігаючи виникненню епідемій та небезпечних хвороб. Крім того, санітарний контроль потрібен у будь-якій сфері нашого життя: в освітній галузі, у громадському харчуванні, медицині тощо. Ви виконуєте важливу і відповідальну місію.

Щиро дякую вам за сумлінну працю, чесність і високий професіоналізм. Впевнений, що ваша компетентність та відданість своїй справі і надалі будуть запорукою безпеки і здоров’я жителів Тальнівської міської  територіальної громади.

З нагоди свята бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та благополуччя. Нехай вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить радість та задоволення!

міський голова

Василь Сідько.