З Днем працівників харчової промисловості!

Дата: 17.10.2021 08:02

Шановні працівники і ветерани харчової промисловості громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Виробництво харчових продуктів є однією з найперших умов життя людей і розвитку суспільства.

Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності залежить добробут і якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняного товаровиробника стала насправді конкурентоспроможною і успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Окрім того, харчова промисловість із року в рік виходить на новий рівень розвитку, незважаючи на важкі часи, які наразі переживає Україна. Сердечно висловлюю всім працівникам галузі глибоку шану і щиру повагу.

Завдяки вашому високому професіоналізму і досвіду продукти харчування місцевого виробництва високоякісні, смачні та користуються попитом нашого краю.

Дякую за вашу сумлінну і копітку працю, за ваш внесок у розвиток галузі харчової промисловості громади.

Бажаю вам щоденного добробуту, сімейного благополуччя, міцного здоров’я, енергії та нових здобутків.

Нехай ваша праця завжди буде плідною, а плани і задуми втілюються у життя!

міський голова

Василь Сідько.