З Днем автомобіліста і дорожника!

Дата: 31.10.2021 08:23

Шановні автомобілісти і дорожники!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиросердечно вітаю вас із професійним святом, яке за традицією відзначаємо в останню неділю жовтня.

День автомобіліста і дорожника - це професійне свято не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно працює, виконуючи свій професійний обов'язок.

Сучасне життя неможливе без автомобільного транспорту, він є найважливішою системою життєзабезпечення суспільства.

Господарська діяльність та побут кожної людини тісно пов’язані з професією автомобіліста. Від майстерності водіїв та якості роботи дорожників залежить безпека пасажирів та транспортних перевезень.

Тому вітаю всіх, чиє життя пов'язане з дорогою.

Щиро бажаю вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я,подальшої успішної та безаварійної роботи!

Нехай усі дороги будуть рівними та ведуть вас до успіху!

міський голова

Василь Сідько.