Оголошується голосування за проєкти щодо участі громадськості у розподілі бюджетних коштів на 2022 рік!

Дата: 04.11.2021 17:42

Увага!

З 5 до 25 листопада 2021 року триватиме голосування за проєкти щодо участі громадськості у розподілі бюджетних коштів на 2022 рік. Ініціативи жителів громади можуть втілитись у життя, варто набрати лише достатню кількість голосів!

До Управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій Тальнівської міської ради надійшло 16 проєктних пропозицій, з яких за результатами засідань Комітету з питань Громадського бюджету: 4 відхилено, 12 пройшли попередню оцінку та допускаються до голосування жителями Тальнівської міської територіальної громади, а саме:

1) проєкти (від 20 до 75 тис. грн):

№1 Літній розважальний майданчик, локалізація с. Криві Коліна (вартість реалізації – 75 тис. грн) – автор Алла ПІВТОРАК;

№2 Спорт – популяризація спорту та здорового способу життя, локалізація м. Тальне (вартість реалізації – 75 тис. грн) – автор Ірина БЕЗТАЛАННА;

№3 Реконструкція дитячого майданчика, локалізація с. Колодисте (вартість реалізації – 75 тис. грн) – автор Тамара КИРИЛЕНКО;

№4 Лоташівська перлина, локалізація с. Лоташеве (вартість реалізації – 59,5 тис. грн) – автор Євдокія КОВБАСЕНКО;

№5 Площа троянд з фонтаном, локалізація м. Тальне (вартість реалізації – 75 тис. грн) – автор Тамара МЕЛЬНИК;

№6 Встановлення огорожі на сміттєзвалищі, локалізація с. Лащова (вартість реалізації – 74,96 тис. грн) – автор Любов ДАНИЛЮК.

2) мікропроєкти (до 20 тис. грн):

№1 Місток Єднання, локалізація с. Корсунка та с. Довгеньке (вартість реалізації – 20 тис. грн) – автор Галина СИДОРЕНКО;

№2 Двомовні (українсько-англійські) туристичні інформаційні стенди "Старе містечко", локалізація м. Тальне (вартість реалізації – 19,86 тис. грн) – автор Любов СТАРОВОЙТОВА;

№3 Благоустрій території біля церкви, с. Здобуток (вартість реалізації – 19,5 тис. грн) – автор Наталія КУШЕНКО;

№4 Облаштування точок публічного доступу до інтернету "Free City WI-FI", локалізація м. Тальне (вартість реалізації – 18,5 тис. грн) – автор Любов СТАРОВОЙТОВА;

№5 Озеленення території пам’ятних та дитячого майданчиків с. Гордашівка (вартість реалізації – 20 тис. грн) – автор Леся СОЛОВЕЙ;

№6 Реконструкція дитячого майданчика "Дружболандія", локалізація м. Тальне (вартість реалізації – 20 тис. грн) – автор Тамара МЕЛЬНИК.

Для перегляду проектної ініціативи достатньо натиснути на назву проєкту.

Наголошуємо: згідно з Положенням про запровадження бюджетування за участі громадськості (Громадський бюджет) Тальнівської міської територіальної громади відбір проектів для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету, які отримали позитивну оцінку і були виставлені на голосування, здійснюють члени громади; одна особа в межах одного бюджетного року може проголосувати не більше одного разу за 1 проєкт та за 1 мікропроєкт!

Здійснити голосування можна шляхом заповнення паперового бланку відповідної форми у каб. 203 Управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій Тальнівської міської ради. Години роботи: Пн-Чт з 8.00 до 17.15, Пт з 8.00 до 16.00, обідня перерва - з 13.00 до 14.00 год.

Або надіславши скановану копію заповненого бланку (БЛАНК ТУТ) на електронну адресу talnefin@ukr.net В темі листа слід вказати «ГОЛОС».

Зверніть увагу! Голоси, у бланку яких не заповнено усі обов’язкові поля, зараховані не будуть.