З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 08:48

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиросердечно вітаю вас зі святом!

Вітання працівників культури та майстрів народного мистецтва – це ще одна можливість засвідчити повагу і шану працівникам найблагороднішої місії – адже ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, зберігаєте та розвиваєте кращі народні традиції, привносите в наше життя свято і гарний настрій.

Я щиро вдячний кожному з вас за працю, любов до етносу і українських традицій, у вашій роботі завжди відчувається душа.

Вітаючи всіх вас зі святом, бажаю щоб кожен прийдешній день приносив вам радість, дарував тільки приємні емоції, бажання втілювати задумане в життя.

Хай повниться добром домівка кожного з вас, хай запорукою вашої творчої праці буде підтримка та любов рідних та близьких і хай у ваших серцях завжди буде свято!

міський голова

Василь Сідько.