Головне управління ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ у Черкаській області інформує

Дата: 18.11.2021 17:07

Фото без описуДержавне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» створило загальнодоступну інформаційну групу для обговорення земельних онлайн-аукціонів

Інформаційна група ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» в соціальній мережі «Фейсбук» – це ком’юніті, де обговорюють нові правила ринку землі: продаж і надання земельних ділянок в оренду через електронну систему онлайн-аукціонів «Prozorro.Продажі». У цій групі – всі важливі новини, свіжі колонки з теми, пояснення, як ефективно реалізувати свою земельну ділянку, консультації тощо.

Тут можна ділитися своїм досвідом, рекомендаціями, запитувати й відповідати. Тому ця група корисна для працівників землевпорядної служби, філії ДП "Центр державного земельного кадастру", ДП “Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” й органів місцевого самоврядування Черкащини.

Долучитися до групи можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1207591623086237