З нагоди відзначення Дня гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 12:57

Фото без опису21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє».

Революція Гідності – визначна й героїчна сторінка нашого недавнього минулого, але найважливіше, про що маємо пам’ятати та що усвідомлювати як обов’язок, – вона дала українцям можливість самим вирішувати, якою буде Україна завтра, куди вона прямує.

Гідність і свобода – не абстрактні цінності, а конкретна можливість для кожного.

Напередодні урочисті заходи відбулися у Тальнівській міській територіальній громаді.

Керівництво громади спільно з представниками місцевих громадських організацій поклали квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять усіх патріотів, які віддали життя за майбутнє України.

Ми вільні творити майбутнє. Свобода варта того, щоб за неї боротися й захищати її.