Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства громади!

Дата: 19.11.2021 13:13

Фото без описуНапередодні свята – Дня працівників сільського господарства - від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від мене особисто прийміть найщиріші та найсердечніші вітання!
Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Ваше служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника - залишаються взірцем для багатьох.
З року в рік ви докладаєте чималих зусиль, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва нашої громади.

Щиро дякую вам за любов до землі, бажання працювати та розвиватися, людяність, щирість, простоту, чесність та життєву мудрість.
Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя всі ваші плани і бажання, нехай людська шана слугує вам вдячністю за самовіддану працю, невтомність і  натруджені руки.
Сімейного затишку вам, щастя та благополуччя!

міський голова

Василь Сідько.