З Днем працівників прокуратури!

Дата: 01.12.2021 08:24

Шановні працівники та ветерани прокуратури!

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Тальнівська міська територіальна громада, та й усе українське суспільство, розраховують на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Переконаний, що працівники прокуратури нашого краю й надалі чесно, послідовно і відповідально відстоюватимуть права та свободи співгромадян, сприятимуть зміцненню правопорядку у різних сферах життєдіяльності громади та своєю ефективною діяльністю, знаннями, досвідом утверджуватимуть на крайових теренах гуманістичне суспільство з високою правовою культурою.

Зичу вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя.

Миру, добра та злагоди вашим родинам!

міський голова

Василь Сідько.