З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 08:23

Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війн, шановна Тальнівська громадо!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиросердечно вітаю з Днем Збройних Сил України!

6 грудня — свято тих, хто захищав та нині захищає територію нашої країни від ворога, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Завдяки їх незламному духу наша країна стримує натиск на демократичні цінності вільного вибору та залишається суверенною і незалежною.

Висловлюю слова щирої подяки синам і донькам Тальнівщини - незламним та нескореним бійцям-патріотам, які виявляють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, зміцнюючи міць і силу України!

Згадуємо та вшановуємо земляків, які у захисті Батьківщини віддали найцінніше – власне життя!

З нагоди свята зичу всім козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у краще майбутнє Батьківщини! Мирного неба, добробуту та процвітання нашій державі!

міський голова

Василь Сідько.