Зі словами шани до волонтерів та захисників України

Дата: 06.12.2021 16:16

6 грудня українці святкують День Збройних Сил України, 5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера.

І волонтер, і український воїн у теперішній нелегкий час в особливій пошані. Саме цим людям ми завдячуємо мирним життям: спокійно живемо у своїх домівках, будуємо плани на майбутнє, працюємо під мирним небом.

У ці дні ми віддаємо данину пам’яті та поваги тим українцям, які любов до Батьківщини поставили вище за власне життя.

Сьогодні біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України керівництво Тальнівської міської ради привітало захисників та волонтерів Тальнівщини.

«Дякую кожному з вас за відданість громадянському та військовому обов’язку, вдячний за людяність, щирість, виявлену відвагу. Завдяки вам кожен з нас має спокій  у власних домівках, вільно може працювати на рідній землі та з надією дивитись у майбутнє»  – відзначив міський голова Василь Сідько.

Ветеранам, учасникам АТО/ООС та волонтерам були вручені квіти та грамоти виконавчого комітету, полеглих земляків вшановано хвилиною мовчання, покладено квіти до пам’ятних дошок загиблих земляків – волонтерів та захисників України.