Відбулось 18 позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання

Дата: 09.12.2021 15:50

Сьогодні у залі засідань Тальнівської міської ради відбулось 18 позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

У роботі взяло участь 12 членів виконкому, загалом було розглянуто 8 питань порядку денного.

На початку засідання було схвалено проект бюджету Тальнівської міської ради на 2022 рік, який представила присутнім начальник управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій Тальнівської міської ради Наталія Шпичак.

Потому членами виконавчого комітету були прийняті рішення про надання статусу дитини-сироти громадянам громади та про зміну і упорядкування поштових адрес.

Крім того, з рядом зауважень щодо роботи комунальних підприємств громади та апарату управління Тальнівської міської ради виступив член виконавчого комітету Олександр Пилипенко; на ряд запитань керівництвом міської ради були надані відповіді з необхідним обґрунтуванням.