14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 08:27

Шановна громадо!

Тридцять п’ять років тому, 14 грудня, на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по-суті, була перша важлива перемога над атомом, який вирвався з-під контролю людини.

Минає рік за роком після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, а в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми маємо пам’ятати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.

Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності і самовідданості. Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, добробуту, щастя, благополуччя та щирої поваги від людей.

Хай назавжди залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про пережиті події навчить нас цінувати мир і спокій!

міський голова

Василь Сідько.