З Днем працівників державної виконавчої служби!

Дата: 17.12.2021 08:38

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладені завдання, що  сприяють підвищенню соціально-економічного стану як громадян так і держави в цілому.

Саме від вашої компетентності, сумлінності та неупередженості залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод мешканців громади.

У цей святковий день бажаю вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я та добробуту вашим родинам!

Нехай вірність обов’язку і надалі буде життєвим кредо усіх працівників державної виконавчої служби, а професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою громадян!

міський голова

Василь Сідько.