Новорічна казка в Тальнівському музеї історії

Дата: 20.12.2021 12:13

До Дня Святого Миколая  двері  Тальнівського музею історії були відчинені для відвідувачів, які з світлими помислами і сподіваннями чекають настання 2022 року, вірять у дива та новорічну казку.

Причепурена красуня-ялинка з іграшками 50-70 рр. ХХ ст., виставка новорічних прикрас, яскрава фотозона не залишать байдужим жодного відвідувача.

Тут працювало Поштове відділення Святого Миколая, куди дітлахи опускали листи з найзаповітнішими бажаннями.

Упродовж роботи відділення юні відвідувачі також взяли участь у майстер-класах зі створення різдвяних кульок, новорічних віночків, а також брали участь у виготовленні медово-імбирного печива, аромат якого створював незабутню атмосферу свята.

Помічники Святого Миколая – працівники музею - доклали максимум зусиль, аби світ дитинства завжди починався із віри в дива.

Наразі тут діє виставка-продаж новорічних прикрас ручної роботи майстрині Оксани Мороз, яка триватиме до 31 грудня.