До уваги жінок – лідерок місцевого самоврядування та представниць громадських організацій, які прагнуть покращити знання та опанувати нові цифрові рішення для громад!

Дата: 12.01.2022 12:26

Програма UNEW інформує про можливість приєднатися до проекту створення цифрових ініціатив для громад. UNEW реалізується Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Digital Transformation Institute.

Програма є безкоштовною та проходитиме онлайн у період з 19 січня по 16 березня 2022 року.

Заявки на участь приймаються до 15 січня 2022 року.

Всю необхідну інформацію щодо організації навчального курсу можна отримати в ком’юніті-менеджерки проєкту Наталії Некрутенко (тел.+38098-029-65-08, we@unew.digital).

Кількість місць обмежена!

Інформаційний буклет щодо Проекту UNEW – час бути цифровою додається.