Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області

Дата: 13.01.2022 08:04

Фото без описуВідділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області

1. Найменування і місцезнаходження школи:

Тальнівська дитяча музична школа Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області, адреса: вулиця Гагаріна, 10, м.  Тальне, Звенигородський район, Черкаська область.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор;
          Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»,  наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

3. Кваліфікаційні вимоги до директора:

Посаду директора  може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, вільно володіє державною мовою, має організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

Претенденти на посаду директора Тальнівської дитячої музичної школи подають до конкурсної комісії такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

2) автобіографію та/або резюме (за вибором);

3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6) довідку про відсутність судимості;

7) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

8) стратегію (перспективний план) розвитку Школи —
короткострокову на 1 (один) рік та довгострокову на 5 (п'ять) років, складену
у довільній формі.

9) сертифікат про рівень володіння державною мовою (відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 № 2704-VIII).

Претендент може подати інші документи, які на його думку підтверджують його професійні чи моральні якості.

Кінцевий термін подачі документів для участі у конкурсі 01.02.2022 до відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради за адресою: вул. Соборна, 28, м. Тальне, Черкаська область, 20401, І поверх, каб. № 116.

5. Дата та місце конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість:

Конкурсний відбір на посаду директора  відбудеться о 10.00 год.  09.02.2022 р. за адресою: вул. Соборна, 28, м. Тальне, Черкаська область,                    ІІ поверх,  зал засідань Тальнівської міської ради.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- 12 січня  2022 року - прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

- 13 січня  2022 року  - оголошення про проведення конкурсу;

- з 9:00 год. 13  січня  2022 року  до 17:00 год. 01  лютого  2022 року   (включно) – подання претендентами документів;

-  02 лютого 2022 року – перевірка  поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам; прийняття рішення щодо допущення та/або недопущення до участі у конкурсі;

- 02 лютого 2022 року - оприлюднення на офіційному веб-сайті Тальнівської міської територіальної громади переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;

-  з 02 лютого 2022 по 08 лютого  2022 року - ознайомлення кандидатів із школою, її трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

-  09 лютого 2022 року -  проведення конкурсного відбору;

- 09 лютого 2022 року -  визначення переможця конкурсу та оприлюднення  результатів конкурсу.

Відповідальна особа – спеціаліст І категорії з питань культури та туризму відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради Горущенко Лариса Анатоліївна.

тел.  (04731) 3 09 76