Про допуск до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради

Дата: 02.02.2022 12:45

Конкурсна комісія по проведеню конкурсу на  заміщення вакантної посади директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області повідомляє, що на підставі Положення про проведення конкурсного відбору кандидата на посаду директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області, затвердженого рішенням Тальнівської міської ради від 25.11.2021 № 19/8-30, та поданих документів, до участі у конкурсному відборі на посаду директора Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області, який призначено на 09.02.2021 р., допущено претендента Cтолярську Людмилу Степанівну.