З Днем фермера!

Дата: 19.06.2022 07:59

Шановні фермери, аграрії, господарі землі!

Вітаю вас, всю фермерську спільноту Тальнівщини, зі святом – Днем фермера!

В усі часи сільське господарство було і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця.

Як кажуть, без селянина немає держави, без фермера – майбутнього.

В умовах воєнного стану на вас покладаються неабиякі надії по забезпеченню продовольчого ринку громади та держави загалом.

Ваша праця – це не лише кропітка щоденна робота, яка вимагає глибоких професійних знань та постійного самовдосконалення.  Фермерство – це особливий стиль і сенс життя вас та ваших родин, що потребує величезної самовіддачі, терпіння, відповідальності та колосальної працьовитості.

Тож у день вашого свята, яке об'єднує всіх, хто любить рідну землю і працює на її благо, прийміть слова подяки за вашу невтомну працю, збереження народних традицій та значимий вклад у розвиток аграрного сектору України та Тальнівщини.

Зичу процвітання і стабільності вашим фермерським господарствам, а вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, родинного тепла і благополуччя.

Нехай результати вашої праці приносять лише задоволення, а врожаї та здобутки з кожним роком стають все вагомішими!

міський голова

Василь Сідько.