З Всесвітнім днем туризму!

Дата: 27.09.2022 09:34

Шановна Тальнівська громадо!

27 вересня встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації як Всесвітній день туризму.

Наша громада, з її вигідним географічним розташуванням, культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму. Тальнівщина варта того, щоб глибше відкрити перед світом унікальну самобутність своєї історії та культури.

Попри воєнний стан у країні, сьогодні ми працюємо над збереженням та відновленням культурної спадщини громади та збільшенням туристичного потоку, допомогою українцям та іноземним гостям дізнатися більше про нашу рідну Тальнівщину, про її історію, культуру, духовність та людей. Я вдячний всім, хто сьогодні працює над цим.

Бажаю працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу!

міський голова

Василь Сідько.